5 WYMIARÓW DOBREJ PRZYSZŁOŚCI - WARSZAWA

Kategoria: Wydarzenia Poprawiono: poniedziałek, 07, listopad 2022

Akademia Życia
Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na
„5 wymiarów dobrej przyszłości”
prowadzi Jacek Borowicz i Paweł Trzciński
10-11 grudnia 2022 w Warszawie

Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana?
Czy skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne,
sami ją aktywnie kreujemy?

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących  warsztatach Akademii Życia - do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami  naszego Ciała, Emocji, Umysłu i  Duszy.

Przyszłość to wymiar naszej egzystencji, który jeszcze nie istnieje i mówi się, że lepiej pozostać tu i teraz nie tracąc czasu na strach przed nią. Nie mniej jednak właśnie tu i teraz istnieją nasze wyobrażenia i przekonania o przyszłości. Tu i teraz powstają także zasoby, umiejętności i relacje stanowiące jej fundament. Na te aspekty przyszłości możemy mieć wpływ kształtując je i zmieniając tak by dodawały nam lekkości na naszej drodze ku nowemu.

Zbliżamy się do kolejnego 2023 roku i jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. W ramach naszego spotkania proponujemy Tobie udział w bloku autorskich zajęć Jacka Borowicza. Inspirowani ustawieniami systemowymi i programowaniem neurolingwistycznym (NLP) stworzymy dla siebie podstawy mistrzowskiego planu życia na rok 2023. Zapraszamy Ciebie zarówno do podjęcia indywidualnej pracy nad swoją własną Konstelacją Przyszłości jak i do wspierania innych w ich pracach. Oddając się przyjemności tworzenia życia będziemy pamiętać, że kreacja wymaga wizji i energii. Dlatego wraz z Pawłem Trzcińskim zaczerpniemy ją z praktyki świadomego oddechu, medytacji w ruchu oraz wizualizacji.

Jeżeli masz chęć i gotowość, aby w przyjaznej atmosferze zająć się ważnymi dla Ciebie tematami  życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian – te zajęcia są dla Ciebie!

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Jacek Borowicz - pedagog myślenie twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1988 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Na co dzień także nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności społecznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Wieloletni praktyk rebirthingu i NLP. Od 2008 roku pracuje metodę ustawień systemowych, doskonaląc się min. na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a (Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie). Inspiruje się także metodą Katy Byron i metodą Sedony. Jest także aktywnym artystą - pieśniarzem grającym na gitarze i śpiewającym autorskie ballady.

Paweł Trzciński - jest profesjonalistą IT i realizatorem dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 16 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

CENA: 790 zł.
RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 690 zł.
RABAT 400 zł dla osób uczestniczących w tym samym warsztacie w listopadzie 2022 w Czarnowie, cena 390 zł.

UWAGI:

  • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 500 zł w ciągu 7 dni, reszta płatności gotówką pierwszego dnia zajęć
  • ilość miejsc ograniczona, max 15 uczestników
  • godziny zajęć 10.00-18.00
  • strona www Akademii Życia: https://www.akademiazycia.pl/

MIEJSCE: Warszawa, ul. Dostępna 24 (dzielnica Bemowo)

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel: 501 625 528

Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/930-warszawa-grudzien-2022.html